| Inuh a întrebat:

Hey! Cum e in vacanta? Va distrati? Sincer, eu ma plictisesc de moarte! big grin

6 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Păi... cam în aceea situație sunt și eu. Mă cam plictisesc, dar ca sunt nu mă plictisesc chiar atât de rău, ascult melodia http://www.youtube.com/watch?v=gyXy0m-4bvE, deoarece este suuper și plictiseala dispare :D

Ieși afară cu prietenii, du-te la film, la un suc... așa nu o să te mai plictisești :)

| AndddRu a răspuns:

Da, ma distrez cat de cat
Stau pe facebook / TPU / mess pana la 12 cand ies afara, dupa aia mai intru pe la 23-24, in casa, si cand mi-e foameeeeeeeeee

| alinutzapissy a răspuns:

Superrr,distractie cat se poate, recunosc zilele ploioase le urasc, ma plictisesc dar invit 2-3 prietene si ne uitam la un film, cola, seminte si caterinca:*

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

O aventura suprema, nici nu imi revin de la un click la altul simt adrenalina internetului.Sunt in extaz ce s a mai zic.PLictiseala.

| BaciuBaciu a răspuns:

Plictiseala...M-am saturat si de calculator, sincerstraight face sad