| anonim_4396 a întrebat:

Hey.
Cum mi-as putea decora camera? Am doar vreo 60 de postere si nu stiu cum sa mi-o decorez ...Anul viitor ma mut la casa si n-am nici o idee big grin
Mersi >:

Răspuns Câştigător
| Insanity a răspuns:

Oo o intrebare ca asta asteptam si eu:x si eu ma mut la casa, o sa imi fac un perete cu graffitti, iar pe celelalte voi pune postere:)

Tu ai putea sa vopsesti peretii cu o culoare mata, gen gri sau albastru ca acesta :
http://www.google.ro/......tp?/imgres 920&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=822&vpy=292&dur=740&hovh=225&hovw=225&tx=76&ty=163&ei=btmgTKLOK4yTswb6-vjmDg&oei=atmgTMDCN8yN4gaJ36iXDQ&esq=3&page=3&ndsp=20&ved=1t:429, r:11, s:41&biw=1360&bih=623

Si prin colturi, sa pui posterele, dar nu drepte, unele mai inclinate, in diferite parti.
Si ar fi dragut ca peretii sa nu ii faci toti aceeasi culoare, arata super si e la moda un perete de o culoare si celelalte de alta culoare:)
Nu iti pune toate posterele, o sa arate chiar ciudat, Alege cateva din ele, mai dragute si care iti plac si pune'le pe perete, si cateva prin/pe dulap (asa am eu acum):)))

3 răspunsuri:
| Pepper9 a răspuns:

Reymysteriodya Imi pare rau, dar nu e genul meu happy

| iuliana1221 a răspuns:

Doar? pai 60 de postere eu nu as spune ca sunt chiar atat de putine...si vopsesti camera in verde inchis ar arata super si postere nu-ti pune chiar atat de multe...

| NutellaNutella a răspuns:

Am eu o idee. Fa tavanul albastru inchis si peretii galbeni. Cumparati stelute si planete din alea fosforescente si punele pe tavan. Daca vrei sa iti pui postere mai bine ti le pui pe usa de pe dulap da sa fie inauntru ca nu mai arata fain cu postere pe peretiwinking. Parerea mea. Sper ca te-am ajutatwinking