| DamiPapucii a întrebat:

Hey,cum postez o poza pe peretele unei alte persoane?

Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe peretele persoanei respective acolo unde vrei să postezi ai "postare" și "fotografie". Dai la fotografie și la "încarcă foto". Te descurci tu. Baftă!

2 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Intri pe profilul persoanei respective, undeva sub pozele in care e atichetat apare ''la ce te gandesti?'' dai un click acolo, dupa care ''adauga fotografie/videoclip'' dai ''incarca foto/video'' apoi selectezi imaginea dorita. sper ca ai inteles!

| haisanu a răspuns:

Dai la persoana respectiva si acolo este spatiul ala unde iti poti scrie starea big grin Deasupra lui scrie "Stare","Fotografie","Loc","Eveniment din viata" si dai click unde scrie "Fotografie", pe urma acolo unde scrie "Incarca Foto/Video" si alegi o imagine din calculator happy. Sper ca te-am ajutat, Mult succes:*