| Pisoi_9588 a întrebat:

Vreau sa postez pe peretele unei persoane(de pe facebook) un status. Sa fie despre incrurajare.In care sa-i spun ca stiu ca a trecut peste multe dar eu cred in el ca va reusi sa treaca peste.Ma ajutati?

1 răspuns:
| CastiCuMicrofon a răspuns:

Da, e simplu. Trebuie doar sa intri pe peretele(wall) acelui prieten si, pe centru, is susul paginii (sub locul unde apar cateva fotografii) iti apare: "Scrie ceva..." dai click acolo, incepi sa scrii si cand ai terminat dai "Distribuie".
Sper ca te-am ajutat.