| DyaElla a întrebat:

Hey! Cum poti sa-ti imbunatatatesti starea daca plangi cu orele in fiecare zi, gandul iti zboara aiurea, nu poti sa dormi (deoarece plangi), simti ca o pierzi pe cea mai iubita persoana, lumea ti se intoarce cu susul in jos si nu te gandesti la altceva decat cum ar fi fost daca nu existai? Plzz help crying

4 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Relaxeaza-te... happy Ocupa-ti timpul facand ceva ce iti place.

| KimBianca a răspuns:

Pai,sunt in aceeasi situatie oricum straight face si nici eu nu stiu solutia rolling eyes

| dya333 a răspuns:

Pai in primul rand ar trebui sa faci tot posibilul sa te binedispui sa te incurajezi singura viata merge inainte.Gandeste pozitiv si fa ceea ce iti place tie.Nu stiu care sunt hobby-urile tale dar probabil si muzica este printre ele.Sa stii ca daca asculti muzica si anume melodiile tale preferate iti ocupi timpul cu ceea ce iti place vei uita de problemele tale, te vei linisti si-ti vei recapata incredere in tine:*Sper k te-am putut ajuta.

| AlexCrb a răspuns:

Alcool, iarba si muzica buna! laughing
Glumeam (oarecum), gaseste-ti un hobby nou, ceva sa te tina ocupata. Fa probleme la mate! laughing
Totusi, un pahar de vin binedispune intotdeauna!