| AnnyM a întrebat:

Hey...Cum scap de bronzul de pe decolteu? Asta vara am fost la piscina si m-am bronzat, dar decolteul nu este uniform si nu mai pot purta nimic decoltat. Ajutati'ma va rog:X

2 răspunsuri:
| maria2003 a răspuns:

Nu stiu daca poti scapa de el...incearca sa stai la soare sa te bronzezi peste, dar ai grija la forme.i-ati un costum de baie ...prima oara se va vedea dierenta.dar dupa un timp o sa fie bine.ai sa vezi.big grin

| andrusca1996 a răspuns:

Http://www.clix-cents.com/?ref=andrusca1996 faci bani pentru clickuri daca aveti probleme contactatima la Id andry_morphy_wow