| KosmosInFlame a întrebat:

Cum sa scap de bronzul acumulat vara?

Răspuns Câştigător
| farufaru14 a răspuns:

Bronzul e la moda. Dar daca tu nu vrei eu te sfatuiesc sa te duci la farmacie si sa ceri ceva sau daca nu sa ceri ceva sa nu te mai arda soarele Sper ca tea m ajutat funda?

3 răspunsuri:
| YroxyY a răspuns:

Scapi de el daca te speli des si te freci bine cu buretele la dus. Dar de obicei toti isi doresc sa fie bronzati. Cica e la moda.

| Adrian1q a răspuns:

Cea mai cunoscuta metoda este aceasta : Iti iei o geaca de piele neagra neaparat de piele pantaloni negri pantofi negri si te duci la amanet si amanetezi bronzul. Funda?

| leonardmihai a răspuns:

Dusuri dese sau bai si te speli cu sapunu in sine si se duce intr.o saptamana sau doua