| bilushca a întrebat:

Heybig grin. ce parere aveti? baietii au preferinte in privinta culorii ochilor?

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu, dar isi dai seama ca fiecare are culoarea lui de ochi preferatahee hee

| DEBrown a răspuns:

Unii da, unii nu big grin Eu de exemplu nu prea urmaresc culoarea ochilor. Mai importanta e minteahappy

| andrei a răspuns:

Eu nu!

(sunt baiat)

happy

| tymo20 a răspuns:

Sati spuna un baiat : unii baieti. dar la multi nu conteaza ei se uita la altceva.

| pamPammmPam a răspuns:

La unii din ziua de azi nu mai conteaza ochii. ci altceva. big grin...mai sunt si cazuri speciale si baieti diferiti love struck [sunt fata app laughingwinking]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii da. Dar cand intalnesc o fata frumoasa, nu se mai uita la culoarea ochilor laughing
Dar majoritatea baietilor nu au aceste preferinte happy.
La o fata conteaza caracterul si educatia mai mult decat culoarea ochilor.winking