| PurpleDots a întrebat:

Heybig grin voi ce parere aveti ar trebui sa aleg mate-info simplu sau mate-info intensiv engleza?

4 răspunsuri:
| stefanik04 a răspuns:

Eu sincer cred ca ar trebui sa alegi mate info intensiv engleza...
De ce? Pentru ca la intensiv faci mai multa engleza si asta te va ajuta MULT pe viitor.
Sincer,mie nu-mi place foarte tare engleza, dar sunt constienta ca trebuia sa o invat pentru ca voi avea nevoie de ea, asa ca m-am dus la intensivhappyAsa mi-am pus pe lista
Sper ca te-am ajutat

| stefanik04 a răspuns:

Eu sincer cred ca ar trebui sa alegi mate info intensiv engleza...
De ce? Pentru ca la intensiv faci mai multa engleza si asta te va ajuta MULT pe viitor.
Sincer,mie nu-mi place foarte tare engleza, dar sunt constienta ca trebuia sa o invat pentru ca voi avea nevoie de ea, asa ca m-am dus la intensivhappyAsa mi-am pus pe lista
Sper ca te-am ajutat happy

| ellai a răspuns:

Profilul de mate-info intensiv engleza este cel mai greu profil(dupa parerea mea), insa daca tie iti place engleza ce te poate opri?

| your9eyes a răspuns:

Daca iti place engleza iti sugerez a 2 doua varianta iar daca vrei sa faci mai multa mate matica alege prima. totul ramane la alegereeea ta,