| anonim_4396 a întrebat:

Hey,daca ar fi sa primiti un telefon gratis, fara sa va gandit la bani...ce ati alege? Samsung galaxy s3 sau iphone5? eu cred ca asi alege s3 doar ca nu prea imi place modelul, ca mie imi plac cele patratoase.doar ca asi alege si iphone 5 pentru ca imi place mult designul.Dar eu am ipad si mi-am dat seama ca nu prea am ce face pe el, mai mult designul e totul ca in rest e naspa.deci,voi ce ati alege? s3 sau iphone5? dau funda+vot...trebuie sa ma hotarasc repede

1 răspuns:
| CherryPau a răspuns:

Daca nu iti place s3 iat-i iphone ul pentru ca nu are rost sa iti iei ceva ce nu iti place. Insa sa stii ca ipadul nu e acelasi lucru cu iphoneul.winking