| d3niissa a întrebat:

Hey... de cateva zile nu mai pot nici cum sa instalez yahoo messenger nici cum. l-am dezinstalat pentru ca incepea sa mearga greu si dupa ce am luat iarasi versiunea de pe net nu merge nici cum, dupa ce dau RUN imi apare o eroare in care zice "Error launching installer".Nu stiu ce sa-i mai fac am luat de pe net toate veriunile posibil, de la add or remove am dezinstalat/sters tot ce tinea de yahoo si tot nu merge. Ajutati-ma si pe mine va rog ca nu mai stiu ce sa fac. Multumesc!

3 răspunsuri:
| IndiferentXD a răspuns:

Stergi tot ce ai instalat pana acum, si faci descarcarea din nou!
Dupa ce ai descarcat Yahoo Messenger, redenumesti folderul (ii schimbi numele, mai pe scurt sa nu contina diacritice) sau scoti kit'ul pe desktop si pornesti instalarea happy!

| d3niissa explică (pentru IndiferentXD):

Multumesc, a mers kiss

| yonutzgx a răspuns:

Ai luat vreun virus
ia o versiune anterioara