| anonim_4396 a întrebat:

Hey! De ce unele fete spun ca sunt brunete, desi au parul saten (chiar saten deschis) si pielea deschisa la culoare? straight face Daca ele sunt brunete, fetele cu parul negru/castaniu cum mai sunt...

Răspuns Câştigător
| gyovany95 a răspuns:

Draga mea, exact cum băieții cunosc doar 12 culori, 4 culori de ochi și 3 de pări, sunt și fete care au latura asta subdezvoltată, nu disting culorile extraordinar.

6 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Ca sa isi poata puna pe facebook "bruneta tha", doar nu pot sa isi puna "shatena tha", nu mai e frumos, nu?

| MadRaven a răspuns:

Buna!
Ori chiar nu stiu ca parul lor e saten ( disting doar 2 culori naturale:blond si brunet) ori se alinta si vor sa fie bagate in seama.
Numai bine!happy

| Carmen100 a răspuns:

Poate se refera la piele

| JustSmileK a răspuns:

Cu ce te afecteaza pe tine asta? laughing Lasa-le sa spuna ce vor.

| anonim_4396 explică (pentru JustSmileK):

Nu ma afecteaza laughing doar ca ma enerveaza uneori si sunt curioasa big grin Ma gandesc ca poate gresesc eu si ca sunt intr-adevar brunete cu parul maro deschis big grinlaughing

| JustSmileK a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Cine stie, poate isi doresc sa se fi nascut brunete.