| lulu98 a întrebat:

Hey:)
De ceva vreme nu mai ascult deloc muzica noastra(muzica romaneasca).M-am saturat e doua versuri care se repeta de te ia cu scarba si tot felul de videoclipuri care sunt paralele cu tema cantecelor.Ascult foarte mult rock,imi place la nebunie, dar majoritatea prietenilor mei cred ca sunt ciudata.Adevarul e ca sunt doar diferita.Am o pagina de facebook si as vrea sa-mi fac si un blog, e cineva interesat de muzica Rock? Chiar as vrea sa-mi fac cativa prieteni cu aceleasi interese:)
Uitati link-ul paginii:
https://www.facebook.com/MetalSimfonicRomania?ref=hl

Răspuns Câştigător
| Flynn2001 a răspuns:

Da. Eu mai ascult. Iti dau like acum. Funda?

| lulu98 explică (pentru Flynn2001):

Really? Ce gen iti place cel mai mult?

| Flynn2001 a răspuns (pentru lulu98):

Nu m-am gandit la asta. Cred ca rock sau rock alternativ.

| lulu98 explică (pentru Flynn2001):

Ai vreo trupa favorita?

| Flynn2001 a răspuns (pentru lulu98):

30 seconds to mars si mai am multe.

| lulu98 explică (pentru Flynn2001):

Si eulaughingVreau sa fac un top pe pagina si din cauza aceasta am pus atat de multe intrebari! Byelaughing

| Flynn2001 a răspuns (pentru lulu98):

Am inteles! Multumesc mult pentru funda!big grin

7 răspunsuri:
| fadnox a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=jbnmWLkdxJo
e rock, si e de-a noastra