| Lora1 a întrebat:

Hey de revelion eu si my Bff am decis sa il petrecem impreuna ce am putea face ca sa nu ne plictisim? Funda pentru indeele cele mai bune happy

8 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Uitati-va la TV, mancati, beti, jucati-va ceva.
*-*

| cristiiiiiii a răspuns:

Desfasurati activitatiile care va pasioneaza pe amandoua. nu aveti cum sa va plictisiti

| Mrkta007 a răspuns:

Sa urmariti emisiunile difuzate in seara aia sau sa va jucati diverse jocuri : remi, carti, table, sa spuneti bancuri...

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Etalati-va talentul la dans, cantat, alegeti un joc si concurati la puncte.depanati amintiri, vorbiti despre visele voastre, faceti planuri de viitor.In timp ce va alegeti un program tv. doua zi important este sa fiti de acord ca va cunoasteti mai bine.

| AlleSiAtat a răspuns:

1.Faceti-va pozee! Puteti pune apoi cele mai dragute fotografii intr-un colaj.
2.Imbraca hainele ei din garderoba. (asta daca mergi la ea).
3. Uitati-va la un film... faceti popcorn.
4. Faceti prajituri (daca sunteti destul de mari).
5. Karaoke
6. Fardati-va legate la ochi.
7. Vorbiti despre colegi...e cel mai bun moment de barfa, nimeni nu e acolo sa te auda.
8.Ascultati muzica.
Sper ca am putut fi de folos.Totusi,am impresia ca am uitat cevahee hee.O sa revin cu raspunsul daca mi-l amintesc.

| Aleeexutza a răspuns:

- va legati la ochi si va dati una celeilalte cu ruj
- va uitati la un film bun pe care nu la-ti mai vazut niciuna dintre voi
-dansati
- va imbatati ( depinde de varsta pe care o aveti)
- faceti karaoke

| Ale23Ale a răspuns:

V-ati putea distra ca si fetele:

1.Va dati pareri una la alta
2. jucati diverse jocuri
3.ascultati muzica si dansati
4. povestiti despre baieti c
5.va machiati, va faceti ungile, parul
6. faceti karaoke

Sunt multe activitati
Distractie placuta happy

| Mariaaaa777 a răspuns:

Va imbatatiiiiiiiiiiiiiii big grin