| R_8074 a întrebat:

Am invitat prietenele mele cele mai bune la mine impreuna cu sora mea de revelion. Insa. nu vreau sa ne plictisim. Vreo idee de ce am putea face?

Răspuns Câştigător
| PumpkinPie a răspuns:

Salut!
Draga mea, fetele nu se pot plictisi! Ele găsesc întotdeauna ceva de făcut şi sunt maestre în improvizat. De la clasicele jocuri de cărţi până la un concurs de frumuseţe cu ceva muzică bună în fundal, este cale lungă. Eu am o altfel de percepţie despre această zi a anului aşa că dacă nu sunteţi nişte petrecăreţe şi nu vă aruncaţi pe afară prin ploaia de petarde, puteţi face lucruri foarte plăcute. tongue Uite, de exemplu, puteţi găti împreună. Sau puteţi să vă puneţi muzică şi să faceţi un concurs de dans, cu note. Voi vă cunoaşteţi mai bine şi ştiţi ce vă place mai mult.
Numai bine!
Pumpkin Pie

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mergeti si voi intr-o incapere si beti acolo ceva apoi la somn

| Maria002 a răspuns:

Si eu merg la o prietena si noi o sa ascultam niste muzicaa poate si pe mess si adevar, provocare si procente sau poate barfim pe cineva asta ar trebui sa faci si u oricum distractie placuta si un An nou fericit

| PumpkinPie a răspuns:

Salut din nou, Raluca143!
Mă bucur că/dacă te-am ajutat! Mulțumesc pentru apreciere!
Numai bine!
Pumpkin Pie

| Lexii a răspuns:

Poi puteti sa:
Asculati muzica si sa dansati.
Sa da-ti cu artifici.
Sa povestiti intamplari amuzante din trecut.
Sa puneti in balanta lucrurile bune si lucrurile rele pe care le-ati facut anul acesta.
Sa spuneti ce aveti de gand sa faceti anul urmator.
Sa jucati carti, remy, monopoli(ce jocuri va plac voua).
Sa va uitati la tv, sunt multe emisiuni despre anul nou.
Sa va distrati cat mai mult pentru a intra fericite in noul an!
Distractie placuta si un an nou fericit!

| Nikk96 a răspuns:

Puteti sa va uitati la un film si sa dansati! Si la tv sunt emisiuni frumoase! Dar ai grija! Cel mai bine e sa le intrebi si pe ele inainte sa faceti ceva. poate nu le va placea! oricum distractie placuta!

| Pampam1 a răspuns:

Pai...Nici o petrecere nu ar fi la fel desigur fara muzica;-), Puteti face karaoke...Va uitati la tv pe emisiuni care se tin de revelion. Un dans bun si nu stiu multe alte activitati. Puteti urmari o comedie
In orice caz Distractie placutakiss

| Bubbleh a răspuns:

Sa radeti mult. Cautati filmulete amuzante pe youtube, google etc. Pe langa ideile de mai jos.

Distractie placutahappy

| Soryn14 a răspuns:

Va jucati, beti, mancati, dansati. Distractie placuta!

| Antogirl a răspuns:

Buna!
-Ati putea sa va bateti cu pernele
-Sa dansati pe muzica voastra preferata
-Sa discutati despre relatii
-Sa jucati adevar, provocare sau procente
-Sa creati un dans
-Poate creati un filmulet
-Va uitati la un film etc. Distractie placuta!happyhappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascultati muzica, dansati, invitati si cativa baieti, faceti caraoche, jucati-va adevar sau provocare, si batetiva cuperne cu frisca

| deea_1338 a răspuns:

Daca esti din bistrita du-te la concert eu asta am sa fac si eu mi-am invitat prietenele la mine