| loredanalorena a întrebat:

Hey! Deci sa va zic:vreau sa-mi pun muzica pe un CD....si am auzit ca imi trebuie programul Nero pe care l-am si descarcat...problema e ca nu stiu unde sa dau si cum sa fac sa pun muz pe el. Daca ar putea cineva sa-mi spuna gen big grinai pe startpage apoi Data burning, apoi copy disc si mai stiu eu ce.Dau funda si vot! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Anna333 a răspuns:

E simplu. In start page o sa-ti apara linia de date jos sa pui files pana se umple(cat tine linia verde, daca depasesti nu poti sa-l faci), iar cand ai pus tot ce ai nevoie dai burn disc. Asta este tot.