| anonim_4396 a întrebat:

Hey,eu nu am paint pe calculator,si tema mea la tic este sa printez poze facut in paint,tema este iarna,si nu pot sa nu aduc tema,fiinda fara tema,patru in catalog. dau funda,la cele mai frumoase, sau cele mai multe desene facute in paint cu tema iarna. funda!winking

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Toate calculatoarele au paint.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu,amwinking daca vrei sa fii campion, ajuta oameniiwinking

| PotatoMustDie a răspuns (pentru anonim_4396):

Crede-ma ca nu te crede nimeni, apuca-te de desenat.

| anonim_4396 explică (pentru PotatoMustDie):

Stiu,ar fi imposibil, dar e sters si nu il gasesc

| RandomGirl a răspuns:

E imposibil sa nu ai Paint pe PC. Treci la desenat! Start=>Programs=>Accesories=>Paint.

| ConnieMeowღ a răspuns:

Nu se poate sa nu ai paint in calculator. Mergi la Start, All Programs, Accessories, Paint.winking

| anonim_4396 explică (pentru ConnieMeowღ):

NU am, va asigur, maicamea la sters cand eram eu mai mica, findca nu imi placea sa desenez in paint.dar acum imi trebuie...help!