| anonim_4396 a întrebat:

Hey everyone!
sa incep, s-a mai pus odata intrebarea asta : "Acum 3-4 ani era un film pe HBO cu niste oi care se aruncau de pe o coasta sau ceva in genu asta.Si era o fetita care era torturata de tatal ei sau unchiul. O punea intr-un scaun electic si ii spaca creierul sau cam asa ceva.Cred ca actiunea se petrece in Scotia sau cam asa ceva.Stie cinvea cum se numeste?"

Am incercat si eu sa aflu cum se numeste flimul, deoarece il tin minte de cand eram mica, cu acele scene care mi se pareau infricosatoare, si mereu imi amintesc, amintirea aia ma ingrozeste, si mi-as dori sa aflu numele filmului, sa il vad odata, pentru ca ma bantuie ceva, legat de el...laughing
Mi-l amintesc de cand eram mica si l-am vazut pe Hbo...
Multumesc, sper sa-mi spuneti numele, desi am auzit ca a fost interzis datorita scenelor violente.
V-as ramane profund recunoscatoare.

Răspuns Câştigător
| Snuff a răspuns:

The Dark sau Viziuni Intunecate
Bafta! happy