| anonim_4396 a întrebat:

Hey. Folosesc Google Chrome, si din greseala am setat optiunea 'Always open files of this type' la bara de downloads [aceea 'Show all downloads stiti voi big grin]. Am nevoie de ajutor, nu stiu cum sa dezactivez asta pentru ca deja toate pozele se deschid, fara sa mai apara in acea bara de jos si imi si blocheaza calculatorul. Heeelp; Funda! [-o

1 răspuns:
| Vrajitor a răspuns:

Dez-instalezi Google Chrome. si il re-instalezi happy simplu ca Buna ziua tongue