| βσσblėėŝ a întrebat:

Hey! Fundaa=]]deci cand intru pe youtube si dau sa ascult melodii nu mergestraight facecastile nu sunt stricate si nici din volum nu e ca am verificatlaughingce pot sa faac?:d

Răspuns Câştigător
| Alexăndruţaa a răspuns:

Pai incearca in spate la Pc
Unde se pun toate mufele love struck
Poate fi si de la aia.
Eu tot la fel am patit si am impins mai tare mufa, am rotit`o de cateva ori si a mersbatting eyelashes
Sper sa te ajutelove struck

8 răspunsuri:
| βσσblėėŝ explică:

Biw da mis e mai intampla da acu nu e astalaughing
e dat la maximm la youtubelaughing)

| BiwCupcake a răspuns:

Ai incercat sa dai volumul de la mel de pe youtube mai mare? rolling on the floor

fara suparare... si mie mi s-a intamplat asa :-J

| Ang3l_9631 a răspuns:

Poate nu ai placa audio buna sau s-a stricat asta cred eu personal bafta

| RoNaLdO_2857 a răspuns:

Verofoca driverul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculta fara casti

| Ella3794 a răspuns:

Doar la youtube nu se aude? sau nu ai sunet la tot pc-u... daca la tot pc-u muta mufa de la verde la cel de langawinking

| SOroS a răspuns:

Pai prima data poate sa fie de la IE daca fol ca e versiunea prea veche.happysau daca nu poate sa fie. d la plk d sunethappy bft.

| florineu a răspuns:

Poate nu ai driverul de sunet in orice caz iti dau numele app la alceva sa zicem jocuri se aude?
(nume driver audio:Realtech audio driver)