| IcsD a întrebat:

Nu merge sa intru pe Youtube, De ce? La voi merge? Ce sa faac?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| madia a răspuns:

La mine merge.
foloseste alt browser, unul din cele mai bune e Mozilla. sau sterge cookie-urile.

| YukiMrM a răspuns:

Cel mai rapid si sigur este Mozilla Firefox, degeaba ai tu opera cand de fapt nu incarca continutul cum trebuie sau Chrome care papa mult. ps: eu am momente cand nu-mi merge google si youtube si la altii le merge, este de la calculatorul meu, daca esti asa "disperat" sa intrii pe youtube re-instaleaza WINDOWSUL. Normal trebuie sa-si revine de la sine in 1 zii maxim, daca nu isi revine re-instaleaza WINDOWSUL. sper ca ti-am fost de ajutor

| Aurelia_6050 a răspuns:

Sau poate este o eroare temporară, se mai întâmplă. Cred că peste câtva timp va merge.

| dony a răspuns:

Da...la mine merge. incearca un pic mai tarziu

portia de veselie *http://oglinda-lumii.blogspot.com/