| anonim_4396 a întrebat:

Hey! ^_^

Fundita primului care imi face rost de poza asta
https://www.youtube.com/watch?v=bNMMnCcx1OQ
*marime pentru desktop daca se poate sau macar sa nu fie cine stie ce piticanie*

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search

nu stiu daca e buna. Vezi nu uita ce ai zis :) Ala cu campionul ziei :)

| RainmakerX a răspuns (pentru DoarBogdan):

Vai,merci! happy
Aminteste-mi...ce am zis?

| DoarBogdan a răspuns (pentru RainmakerX):

Campionul zilei? happy

| RainmakerX a răspuns (pentru DoarBogdan):

Stai linistit... Nu o sa mai particip curand la aceasta competitie de "campion al zilei" rolling on the floor Poti sa participi astazi, nu te incurc.

| DoarBogdan a răspuns (pentru RainmakerX):

Glumeam man happy. Doar pe TPU ar trebui sa ne intereseze mai mult sa ajutam oameni. NU? laughing)))

| RainmakerX a răspuns (pentru DoarBogdan):

Pe mine ma intereseaza si titlul. Imi place mult argintiulwinking

| DoarBogdan a răspuns (pentru RainmakerX):

Am o cruce de argint la gat apropo happy

| RainmakerX a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nu imi plac lantisoarele... La fete mi se par cutehee hee Mie mi-ar fi si frica sa port asa ceva. *M-ar spanzura proful de fizica daca as spune ceva gresit* No offence.

| DoarBogdan a răspuns (pentru RainmakerX):

laughing) Da tu de unde stii man? Ca ai profi violenti pe acolo big grin

| RainmakerX a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nu toti, doar 2, la fizica si sport. Cel de fizica preda super, chiar daca este putin violent cu elevii mai buni.

Valcea happy

| RainmakerX a răspuns (pentru DoarBogdan):

Lasa man... datorita lui am putut si eu sa invat fizica. Eram 0 cand am ajuns la liceu. Din partea mea, poate sa ma bata cat vrea.

| DoarBogdan a răspuns (pentru RainmakerX):

Mda... si mie mi-ar prinde ajutorul profei de fizica din liceu acum.

| RainmakerX a răspuns (pentru DoarBogdan):

sad