| DeeaLove08 a întrebat:

Hey! Haideti sa scriem aici fiecare orasul in care locuim, pana pe 15.01.2011, dupa care o sa numar toate raspunsurile si orasul in care locuiesc cei mai multi utilizatori TPU care au scris aici o sa-l numim "ORASUL TPU"! ce ziceti de asta? m-am gandit si la o recompensa: fiecare raspuns primeste voturi "inteligent" si dupa ce vedem care este orasul TPU dam funda celui care a scris primul acest oras! hai sa vad raspunsurile! happy ps: cei care locuiesc in orase mici sa scrie un oras mai mare foarte apropiat!

Răspuns Câştigător
| foreverANDaDAY a răspuns:

Iei in considerare si raspunsurile anonime?(p. s: eu zic sa nu pentru ca cineva care as putea paria ca e aceeasi persona in toate postarile a scris buzau de nu stiu cate ori)

365 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Timisoara.

| Adry05 a răspuns:

Drobeta Turnu Severin

| Libelle a răspuns:

Rm.Valcea...
Bine nu chiar din oras.

| pwp a răspuns:

Braila

| CristineDelaruss a răspuns:

Oradea :X

| ionika17 a răspuns:

Sibiuhappy

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna!
Cluj.

| Sოﺁℓε a răspuns:

@BlackRose fundita a aparut pentru ca ea a avut cele mai multe voturi de inteligent si cred ca dupa 3 zile automat de da fundita celui/celei care are cele mai multe voturi inteligente/folositoare.
pa, pa

| Maria002 a răspuns:

Timisoara

| traficanta a răspuns:

Urziceni big grin

| ExtraSakadat a răspuns:

Buna!
Craiova! \; d/

| mdany a răspuns:

Bucuresti.

| Patricia a răspuns:

Constanta

| PhotoIsMyLife a răspuns:

București rulez!

| DeNyyy a răspuns:

Bacau...

| Kylexy a răspuns:

Buzau

| Bii26 a răspuns:

Bună
Braşov.
Pa, pa

| Puffu a răspuns:

Pitesti.

| cryssa a răspuns:

Constanta 4 ever
\m/\m/\m/

| ionut1980 a răspuns:

"cei care locuiesc in orase mici sa scrie un oras mai mare foarte apropiat!"

de ce?
Daca vrei intr-adevar sa fii corecta si obiectiva poti face raportul dintre cei care si-au postat numele orasului si populati din orasul respectiv, pentru a exista discriminari.
Eu sunt din Botosani.

| forever4you a răspuns:

Galatilove struck

| forever4you a răspuns:

Poi din galati nu este ma'i nimenicrying

| cornel a răspuns:

Slatina

| InsaneDoll a răspuns:

Brasovhappy

| Irinna a răspuns:

Hunedoara!

| smilerz19 a răspuns:

Baia Mare!

| Angiutssa a răspuns:

Ploiesti. Orasu' verde big grin.

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Buzau