| DeeaLove08 a întrebat:

Hey! Haideti sa scriem aici fiecare orasul in care locuim, pana pe 15.01.2011, dupa care o sa numar toate raspunsurile si orasul in care locuiesc cei mai multi utilizatori TPU care au scris aici o sa-l numim "ORASUL TPU"! ce ziceti de asta? m-am gandit si la o recompensa: fiecare raspuns primeste voturi "inteligent" si dupa ce vedem care este orasul TPU dam funda celui care a scris primul acest oras! hai sa vad raspunsurile! happy ps: cei care locuiesc in orase mici sa scrie un oras mai mare foarte apropiat!

Răspuns Câştigător
| foreverANDaDAY a răspuns:

Iei in considerare si raspunsurile anonime?(p. s: eu zic sa nu pentru ca cineva care as putea paria ca e aceeasi persona in toate postarile a scris buzau de nu stiu cate ori)

365 răspunsuri:
| kire a răspuns:

Bucuresti

| Buttercup30 a răspuns:

Targoviste cam Bucuresti thinking

| notsurewhoiam a răspuns:

Sibiu:X

| BlueHusky a răspuns:

Interesanta ideea! Bucuresti atm.

| Andradaaaa a răspuns:

Simleu Silvaniei :d/ jud salaj :d

| EMYnescu a răspuns:

Focsani

| Pisicuța a răspuns:

Tzandarei...multi nu cred ca stiu unde e asta straight face

| Oxanna a răspuns:

Satu Mare

| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Suceava

| Fundă25 a răspuns:

Buna!

Ploiesti si eubatting eyelashes!

| MrBlueEnergy a răspuns:

Ploiesti

| SkyCracker a răspuns:

Ploiesti

| Yumitsu a răspuns:

Chisinau)

| Yumitsu a răspuns:

Deja ai dat funda? pai inca nu e 15. 01. 2011. Si ramanem fara orasul TPU? nu e bine asa!

| AnnaMaryStar a răspuns:

Buzau

| Angelyque a răspuns:

Pitesti

| Alexxutsa a răspuns:

Buzau .

| Livianananana a răspuns:

Tulcea

| EU1139 a răspuns:

@BlackRose te-as ruga sa nu pui in considerare raspunsurile anonime. cine stie de cate ori ai putea sa scrie un anonim acelasi oras?

Buncuresti e orasul meu happy

| hSh3ad a răspuns:

Pitesti...

| CrazySunshine a răspuns:

Bucuresti

| oVeveritzaDulcexD a răspuns:

Piatra Neamt dar e un oras mai mic asa ca Bacau

| Diana06 a răspuns:

Moreni... oras apropiat Taegoviste

| madycoco a răspuns:

Buzau

| madycoco a răspuns:

Buzau

| LittleandLiars a răspuns:

Botosani big grin

M-am gandit sa nu pui raspunsurile anonime deoarece multi isi pun orasul cu raspuns anonim ca sa castige orasul lor

Pa-pawave

| TeenageGirl a răspuns:

@purple nu Costanta ci CoNstanta.

Si sunt din Arad

| Antonia90 a răspuns:

Botoşani.

| Lxa a răspuns:

Satu Mare; nu-i nici sat, nici mare. happy

| ProjectJackpot a răspuns:

Bucurestiii Yeah Baby!