| DeeaLove08 a întrebat:

Hey! Haideti sa scriem aici fiecare orasul in care locuim, pana pe 15.01.2011, dupa care o sa numar toate raspunsurile si orasul in care locuiesc cei mai multi utilizatori TPU care au scris aici o sa-l numim "ORASUL TPU"! ce ziceti de asta? m-am gandit si la o recompensa: fiecare raspuns primeste voturi "inteligent" si dupa ce vedem care este orasul TPU dam funda celui care a scris primul acest oras! hai sa vad raspunsurile! happy ps: cei care locuiesc in orase mici sa scrie un oras mai mare foarte apropiat!

Răspuns Câştigător
| foreverANDaDAY a răspuns:

Iei in considerare si raspunsurile anonime?(p. s: eu zic sa nu pentru ca cineva care as putea paria ca e aceeasi persona in toate postarile a scris buzau de nu stiu cate ori)

365 răspunsuri:
| LifeIsHard a răspuns:

Eu sunt din Bucuresti!

| LifeIsHard a răspuns:

Bucuresti!

| Kidutsa a răspuns:

Pitesti!love struck

| deeapa a răspuns:

Bucuresti uh?

| jessyca_5795 a răspuns:

Gaesti

| guesswho10 a răspuns:

Aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexandria!

| razvan1008 a răspuns:

Buzau... dar nu ar fi mai bine ca pe langa orasul castigator, sa faci si un mic top 5 sau top10, xcum voturile trebuiesc innumarate

| Alistair a răspuns:

Alba Iulia

| LecSiee a răspuns:

Craiova; X

| GoogLeMaN a răspuns:

Bucuresti kiss :d

| MaDu222 a răspuns:

Bacau

| ILadyInBlack a răspuns:

Rm. Valcea

| coco_9516 a răspuns:

Bistrita.

| Asdfasdefta a răspuns:

Buzaau

| hope2destiny a răspuns:

Galati. da` nu mai vad pe nimeni :-s

| Anabelle_5756 a răspuns:

Bucuresti.

| 教皇 a răspuns:

Pitesti

| Loriicel a răspuns:

Pitesti

| FartsMaker a răspuns:

Bucuresti

| tania77 a răspuns:

Brasov e cel mai apropiat oras(mare) de cel in care locuiesc.

| oana7335 a răspuns:

Timisoara

| yoGabriela a răspuns:

Calarasi

| Puky a răspuns:

Bucuresti

| ToNy_4515 a răspuns:

Bucurestibig grin

| PiluLă a răspuns:

Baia Mare:X

| CatalinaMarina a răspuns:

Iasi

| iacobitza a răspuns:

Botosani

| AlcoholicSmile a răspuns:

Botosani

| AlcoholicSmile a răspuns:

Botosani

| Mădălina_8707 a răspuns:

Suceava.; x