| DeeaLove08 a întrebat:

Hey! Haideti sa scriem aici fiecare orasul in care locuim, pana pe 15.01.2011, dupa care o sa numar toate raspunsurile si orasul in care locuiesc cei mai multi utilizatori TPU care au scris aici o sa-l numim "ORASUL TPU"! ce ziceti de asta? m-am gandit si la o recompensa: fiecare raspuns primeste voturi "inteligent" si dupa ce vedem care este orasul TPU dam funda celui care a scris primul acest oras! hai sa vad raspunsurile! happy ps: cei care locuiesc in orase mici sa scrie un oras mai mare foarte apropiat!

Răspuns Câştigător
| foreverANDaDAY a răspuns:

Iei in considerare si raspunsurile anonime?(p. s: eu zic sa nu pentru ca cineva care as putea paria ca e aceeasi persona in toate postarile a scris buzau de nu stiu cate ori)

365 răspunsuri:
| malina_9825 a răspuns:

Suceava

| dulcik99 a răspuns:

Galatilaughing

| SweetCheeks22 a răspuns:

Arad

| MDLNA a răspuns:

Panciu. go Moldova tongue

| SpEEdz0r a răspuns:

Constanta, daca e vreo fata... contact me laughing LoL`z

| Carminaa a răspuns:

Bucuresti

| Mary24 a răspuns:

Aradhappy:X

| BughY a răspuns:

Hunedoara

| Gaga4u a răspuns:

Bucuresti, pe langa centru ^_^

| Alissya97 a răspuns:

Satu-Mare; x

| robylego a răspuns:

Bucuresti

| Gumadependenta a răspuns:

Brasov

| Beibiii_7101 a răspuns:

Bucuresti.
Buna idee ai avuthee hee

| Blanky a răspuns:

Rm. valcea

| Onurinho a răspuns:

Constanta; x

| SelenaGomezPup a răspuns:

Deva

| el_1035 a răspuns:

Suceava:X:X

| Liv_5172 a răspuns:

Brasov

| Luts02 a răspuns:

Vaslui

| JuStAdY a răspuns:

Carei judetu satu mare

| dsadasdsada a răspuns:

Pitesti happy

| g3orgiana16 a răspuns:

love struckploiestilove struck

| g3orgiana16 a răspuns:

Ploiesti

| g3orgiana16 a răspuns:

Peithinking ma numesc georgyanasi sunt o fata de gasca pana cand ma enervezi:d.am ochii caprui, paril saten, port ochelaricrying si am parul intr-o parte.

| g3orgiana16 a răspuns:

Ploiestilaughingsi scuze pentru raspunsul celalalt laughing

| Alexxa10 a răspuns:

Brasov

| Alexxa10 a răspuns:

Brasov smug

| Marina_4164 a răspuns:

Eu stau in Municipiul Lupenitongue! Nu cred ca a mai scris nimeni Municipiul Lupeni! Eu cred cca Buzau castiga!

| Riyukii a răspuns:

Moreni.sau comuna I. L. Caragiale
nu cred ca e cineva de pe aici, dar.