| shanela a întrebat:

Hey..help melove struck cum sa ma imbrac in prima zi de scoalathinking trec a 10straight face si chiar nu stiu..nu's eu genu elegant dar nush...la liceul meu sunt fete foarte elegante si no nu stiu... dati-mi ideilove struck mersi multlove struck ofer o >>>fundita:::

Răspuns Câştigător
| lavinia23r a răspuns:

Daca vremea e putin mai rece poti sa incerci ceva de genu: http://www.youtube.com/watch?v=otVxOdisQZc&feature=plcp sau daca nu ceva fustita cu un tricou si balerini... sper ca ti'am fost de folos:D

3 răspunsuri:
| Sabi98Gold a răspuns:

Cred ca ar fi cel mai dragut, acceptabil, prezentabil si mno
Niste blugi ceva stramti cu o camasuta draguta alba si poate daca preferi si poti purta la scoala niste sandalute sau ceva sa mearga la aceasta imbracaminte chiar si cu putin toc. ^^