| DennySa660 a întrebat:

Hey,imi este putin foame, voi ce mancaruri simple faceti(gen:cartofi prajiti)nu geva care sa pice greu... funda

Răspuns Câştigător
| Differentx13 a răspuns:

Sandwichwinking

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Poti sa-ti faci niste paste nu cred ca e ceva asa de greu de facut iei din ala de la maggi paste milanese sau daca chiar vrei ceva simple fa-ti oua ochiuri cu carnati sper ca te-am ajutat!

| IAmAFreak a răspuns:

Salata. Cand mi-e foame si vreau sa mananc ceva care se prepara repede si usor imi fac salata.

| problematica07 a răspuns:

Snitel(piept de pui batut,bagat in ou cu putina sare si piper) si un mix de legume la cuptor(poti pune ardei,rosii, cartofi, vinete, morcov, masline si ceapa cu putin ulei de masline si sare). Sper ca o sa-ti placa! >_