| DeadlySmile a întrebat:

Hey! Imi place de un baiat mai mare cu vreo 2 ani ca mine. El ma priveste uneori cu coada ochiului... Dar imi este rusine sa ma bag in vorba cu el. Ce ma sfatuiti sa fac? El este la liceu iar eu la generalathinking

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Comunicarea este cel mai important lucru poate intr-o relatie asa ca suna-l, vbeste cu el pe mess, scoate-l afara, baga-te in seama cu el! succes!>big grin

2 răspunsuri:
| cristinna1919 a răspuns:

Fa rost de idu lui. adica vorbeste cu el. Si eu am fost in aceeasi situatie (ma rog eram aman2 in generala) si am vorbit cu el pe mess si pur si simplu intr-o zi m-a salutat cand m-a vazut si de atunci vorbim.happy
Sa ne mai scrii happy

| Annakiddu a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema, dar am comunicat mai mult cu el adica ne trimteam mesaje, vorbeam pe mess, la scoala ne bateam cu zapada(cand era iarna)laughing, radeam si acum pastram o legatura, dar doar ca amicicrying