| Izabella265 a întrebat:

De ce un baiat ma priveste cu coada ochiului? Ce inseamna cand un baiat priveste o fata cu coada ochiului?

5 răspunsuri:
| doreal a răspuns:

Pai poate e atent la tine big grin, nu imediat ce se uita la tine trebuie sa insemne ceva. Daca mai are astfel de „apucaturi„ poate e ceva. Dar nu face din tantar armasar.

| CristianPreda a răspuns:

Pai in unele cazuri nu inseamna nimic, dar cateodata inseamna ca e atras de persoana la care se uita.

| Frumusikkkaa a răspuns:

Atunci cand un baiat se uita cu coada ochiului...iti transimye semne ca te-ar placea...mai studiazal sa vezi daca se uita la tine si daca se ita la tine cu coada ochiului de mai multe ori e CLAR CA TE PLACE crede-ma SUCCES!

| SCHALKE a răspuns:

Pai. poate esti o bunaciune rolling on the floor stii tu rolling on the floor daca ai sani mari si un fund de fotomodel fireste ca se uita si el. ba chiar te place, chiar sa te iubeasca