| Shiori19 a întrebat:

Hey! Imi puteti da niste idei pentru titlul paginii de Ask.fm? Daca se poate mai multe exemple big grin
Funda ^_^

Răspuns Câştigător
| zTonia a răspuns:

Eu mi-am pus unul foarte sec, dar la care lumea sigur se amuza: apa este uda laughing) ai putea incerca si tu ceva de genul asta fiindaca sunt o gramada de oameni care isi pun citate din acelea siropoase pe car nimeni nu le baga in seama

| Shiori19 explică (pentru zTonia):

Nu imi plac cele siropoase, chiar as prefera ceva amuzant... Dar as vrea mai multe exemple ^_^

2 răspunsuri:
| Dragancea_Ana_1999 a răspuns:

Ce zici de:♥ Mℯ ↑ Asк мℯ ☺↷ Fσℓℓσω мℯ ↗ ◕␣◕