| Bianca_2119 a întrebat:

In curand va fi ziua mea, implinesc 15 ani si am nevoie de niste sugestii in legatura cu locul unde sa mi o petrec cu prietenii, nu stiu unde sa i scot sa ne si distram. Vreau pareri in legatura cu vreun local ceva in Braila unde sa fie si muzica sau nu stiu, oricum sa nu fie ceva monoton (ex: sa i scot la un restaurant ) si sa nu fie nici club(discoteca). Cele mai reusite sugestii au funda :*.

5 răspunsuri:
| loveyouforever a răspuns:

Buna.eu nzic sa iti faci ziua acasa! pe zi chemi prietenii, comanzi pizza si ce vor ei, iar seara opresti cele mai bune pr la uh peste noapte si va distrati.
bafta:p

funda?:X

| louise a răspuns:

La multi ani laughing

| Nadytza a răspuns:

Buna! si eu voi implini in curand 15, si m`am gandit ca de ziua mea:mai intai mi`o voi face cu parinti familia,si cativa prieteni apropiati,pana nu foarte tarziu... dupa aceea pe prietenii,ii voi duce la o terasa sau ceva la un suc, o pizza sau ceva in genulwinking
Cum nu sunt din Braila nu iti pot recomanda localuri, dar sper ca te-am ajutathappy

| Zyzu a răspuns:

Pai ai putea sa faci o petrecer in pijamaa la tine acasa big grin funda puppy dog eyes

| Bianca_2119 explică:

PS: stiti pe unde e karaoke prin braila?