| LollyGirlxD a întrebat:

Heywinking In curand e ziua mea si nu stiu unde sa o fac big grin. La mine acasa nu pot pentru ca spatiul e foarte mic. Varsta : 13-14aniwinking. Vor fi cam 10 fete. Si nu as vrea cu tort si chestii cu lumanari suflat;;]. Vreoo idee unde o pot organiza? Va roggggggg :*. Dau funda si votwinking P. S : As dori ceva in gen mai intai merg cu fetele la mall si dupa undeva unde ne putem distra big grin.

2 răspunsuri:
| FunkySmile a răspuns:

Pai le-ai putea duce in mall si acolo sa mancati, faceti poze. bla bla tongue...
Si pe urma le duci la tine acasa va serviti cu ceva vin sau sampanie tongue si pe urma la dans tongue...
Ceva de genu a facut o prietena de-a mea tongue.
Peace kiss.

| anoniiim a răspuns:

Ai putea merge in mall la un film. poate sa mancati ceva. mai bine ati merge in Afi Palace.