| Scumpitza a întrebat:

Merg la bal dar nu stiu cu ce sa ma imbrac. Vreoo idee?

6 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Costumul lui eva

| cristianorudi7 a răspuns:

Costumul evei de fapt, scuze

| maddy0212 a răspuns:

Esti in clasa a patra? Asa s-ar explica de ce e atat de usoara problema asta. Daca esti mai mare, sa-ti fie rusine.

| Scumpitza explică:

Poi este Balul Iernii, sunt in clasa a 5 si ma gandeam sa-mi dati niste poze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum nu stii cu ce sa te imbraci domnisoara A. B.

| Unmikinger a răspuns:

Dupa nume am sa presupun ca esti fata. Eu spun sa nu te imbraci foarte elegant ca pana la urma doar mergi in club, asta daca nu cumva participi la Miss. Ai putea sa iti iei niste colanti cu o bluzita cu maneca scurta pentru ca va fi foarte cald si niste cizme cu toc(asta daca sti ca vei putea toata noaptea sa stai pe tocuri). Ai putea sa iti iei o fusta cu cizme lengi si un maieu...Eu asa ma imbrac. Succes! O sa iti stea bine oricum. Distractie placuta!