| ArisaXD a întrebat:

Hey, m-am mutat in Bistrita si nu am prieteni, as vrea sa stiu unde stau tipii punk, rock, emo, goth, skaterii si altii de genu', eu sunt punk, si chiar vreau sa gasesc pe cineva pe gustu' meu...

6 răspunsuri:
| LaRkIn a răspuns:

Prin sk8 parca am vazut pe cei mai multi...

| AndreeaNustiu a răspuns:

Eu sunt din Bistrita si si mie imi palc chestiile rock, punk, emo si sunt fata, tu ce esti fata aAU BAIAT SI CATI ANI AI?

| hyperbeast777 a răspuns:

Eu sun emo si sunt din bistrita

| hyperbeast777 a răspuns:

Eu sun emo si sunt din bistrita si am 14 ani

| ArisaXD explică:

Zau, chiar nimeni nu stie pe nimeni...

| TheSuit a răspuns (pentru ArisaXD):

Raspuns dat cam tarziu dar sper sa te ajute - ai mai putea incerca prin fostul Just Fine [actualul Rider's Club sau Biker's Club, nu-mi amintesc exact acum, e pe Sugalete].

In rest, sanatate si succes!