| anonim_4396 a întrebat:

Hey!
Ma place sau nu?
Am iesit seara prin sat si baiatul de care.mi place era cu 2 fete ....eu eram cu niste baieti si cu inca 4 prietene....am mers la ei si el(baiatul de care imi place) s-a uitat asa la mine, eu m.am uitat la el dar nu am vrut sa pastrez contactul vizual
O prietena a vrut sa-mi zica ceva si a venit si un baiat cu noi putin mai in jos,iar baiatul de care.mi place a zis ca,,no, voi unde mergeti" si noi i.am zis ca mergem mai in jos.
Cand am venit iar la ei, l.am ignorat si am mers cu niste baieti si cu prietenele mele pe partea cealalta de drum (pe ambele parti sunt banci) si am stat acolo.
Am vazut ca se tot uita la mine si daca il tot vedeam ca se uita,am vrut sa,,ma distrez cu prietenii mei",tot radeam, zambeam cu ei si el cand a vazut asta se uita la mine iar apoi,, era pe ganduri"... dupa l.am sarutat pe un baiat pe obraz sa ii vad reactia tipului de care.mi place...s-a uitat cam ciudat si iar era dupa pe ganduri si dupa vreo 10 minute si el a sarutat o fata tot pe obraz si dupa s-a uitat la mine.
Cam dupa 20 de minute au venit la noi si prietena mea a zis sa il imbratisez pe baiatul de care imi place (eu n.am vrut sa il imratisez deoarece am vrut sa il ignor toata seara) dar, baiatul a auzit si a zis ca ii place sa fie imbratisat si eu doar mi.am pus mainile pe spatele lui si el mi-a zis,, nu m.ai imbratisat" si eu i.am zis,, stiu" iar dupa am plecat.
Rog seriozitate!
Cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| ananeacsu34 a răspuns:

Pai,dupa parerea mea,eu cred ca te cam place. Pentru ca atunci cand el a pupat o fata pe obraz,iar apoi si tu ai pupat un baiat pe obraz,practic, ati vrut sa va faceti gelosi unul pe altul. Dar mai bine, lasa-l pe el un timp sa isi faca curaj sa iti spuna ca te place. In nici un caz, nu il forta. Daca baiatul asta te place, singur va veni la tine si iti va spune.

Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| annempx a răspuns:

Eu cred ca te place, cred ca a vrut sa-l imbratisezi, asta e un semn ca te place. vorbeste mai mult cu el.