| Miyuki_1941 a întrebat:

Hey! ma puteti ajuta putin? m-am culplat cu un baiat. Nu pot sa zic ca nu este de treaba dar s-a dovedit a nu fi genul meu. In fiecate zi imi trimite 1000000 de mesaje cu "te iubesc". As vrea sa ma despart de el... dar fara sal ranesc... ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| Piiink a răspuns:

Foarte simplu laughing Asa am facut si eu pui pe alt cineva sa il ia in brate si tu sa fii pe acolo tongue i vezi si sa treminat devil si dupa aia daca te intreaba daca vrei sa va impacatii zicii ca dupa ec a facut ultima data Nu! Okee acum bafta :*

2 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Bună.

Mesajele cu te iubesc sunt doar o dovadă enormă de iubire.
Trebuie să aștepți să îl cunoști bine și să vezi ce fel de caracter are. Nu consider că face ceva rău dacă îți trimite mesaje cu un conținut de dragoste.
Petrece în perioada asta mai mult timp cu el și încearcă să îl cunoști cât mai bine.
Dacă trimite mesaje cu te iubesc, înseamnă că nu e genul tău?
Dacă te comporți așa într-o relație nu o să ai una niciodată.

Numai bine!

| OnlyGirl a răspuns:

Si eu am trecut printr-o situatie asemanatoare...e dragut cand cineva iti trimite mesaje cu ''te iubesc'' dar unii intrec masura si devin de-a dreptul obsedati, mai bine spune-i ca ai vrea sa devina mai discret, daca chiar simti ca nu mai exista nimic intre voi spune-i motivul pentru care ai vrea sa te desparti de el...succes:*