| ஐஐ a întrebat:

Hey, mai intai sarbatori fericite tuturor! :*
Prin ce gesturi un baiat iti arata ca te place? Vreau sa ma conving!
Dau fundoi mare :X!

7 răspunsuri:
| iamSeBy a răspuns:

Te abordeaza online frecvent pe facebook sau messenger, iti da like-uri si comentarii frumoase la poze, este bucuros in preajma ta... Eu cam asa ma manifestlaughing

Răspuns utilizator avertizat
| iamSeBy a răspuns (pentru ஐஐ):

Ce te face pe tine sa crezi ca te place? Ca ai zis ca vrei sa te convingi?happy

Răspuns utilizator avertizat
| iamSeBy a răspuns (pentru ஐஐ):

Cred ca ar putea fi cevathinking Dar e mai la inceput asa, adica acum incepe sa ii placa de tine probabillaughing

| LegionarulRoman a răspuns (pentru ஐஐ):

Asa fac si eu cu colega mea de banca(pe care o cam plac) happy. Insa eu,imediat ce se aduce in discutie de iubiti prin casa,sau altele de genul,ma retrag strategic, caci daca presupunem o sa intru intr-o relatie, vreau sa fie intima si sincera, nu de ochii lumii.Si,da,baiatul e posibil sa te placa, mai ales daca inainte nu facea aceste lucruri, sau nu te baga asa mult in seama.

| Hevnoraak a răspuns:

Îți acordă atenție,petrece mult timp cu tine, nu se supără indiferent de ce ai face sau zice, zâmbește, se uită în ochi tăi, intră cu tine în discuție.
Dacă nu face chestiile astea ori e timid ori nu e sigur pe sentimentele sale.