| anonim_4396 a întrebat:

Hey,mi-am pus un pierce in buza, il am de vreo 3 saptamani si acum ca a inceput scoala l-am dat jos, si cand am ajuns acasa sa il pun la loc, am vazut ca era locul umflat si nu mai intra...Era un pierce cu tija scurta... Oare e vreo problema, sau o sa se dezumfle?

4 răspunsuri:
| վፀiፀፀ a răspuns:

Heii. Si eu am avut aceeasi problema. 3 saptamani nu sunt suficiente pentru a se forma indeajuns canalul acela deci gaura se infunda in maxim 3 ore, iar daca s-a umflat e de la alimente ( stiu ca de la lapte se infecteaza thinking ) sau. e normal mai ales daca nu ai mai scos pierce`ul pana acum.
Si ai putea sa-ti refaci gaura tot cu pierce`ul, stiu ca doare putin dar nu s-a infundat de tot. Incearca :*

| ByMine a răspuns (pentru վፀiፀፀ):

Ms,dar e umflat din cauza ca ma strans..am bagat o tija mai subtire si a intrat, doar aia de la pierce nu intra happy. sper sa se dezumfle, oare poate fii din cauza ca am schimbat piercul?

| stoica1 a răspuns:

S-a astupat gaura. Nu l-ai last destul ca ...corpu sa se acomodeze cu ceva in plus. Funda?

| ByMine a răspuns:

Si am uitat sa zic ca in jurul piercului sau al gaurii e tare si umflat.