| Anutzaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Hey! Nu stiu cum sa ma impac cu prietenul meu. Am impresia ca inca ma iubeste pentru ca mereu cand ma vede cu un baiat, ma intreaba daca sunt impreuna cu el. Se vede de la o posta ca e gelos dar e si foarte incapatanat. As vrea sa ma duc in fata lui si sa îi spun cat de mult te iubesc dar daca va fugi, daca va rade, daca imi va zice ceva urat? Eu as vrea sa imi raspunda cu aceeasi replica si sa ma stranga in brate dar nu stiu ce s-ar intampla. Trebuie neaparat sa îi zic asta pentru ca maine e ultima zi de scoala si nu il voi mai vedea 2 luni si ceva sad Insa nu am deloc curaj!

Răspuns Câştigător
| BloodyDagger a răspuns:

Pff..lipsa curajului e o problema imensa. Eu zic sa iti iei inima in dinti si sa ii spui. Peste 2 luni si ceva poate nu vei mai avea ocazia. Poate va fi cu o alta fata. Si daca te respinge, macar stii ca ai incercat. Iti tin pumnii happy
P.S.big grinaca reusesti sa ii spui, sa imi zici cum a iesit. M-ai facut foarte curioasa big grin

1 răspuns:
| esme12 a răspuns:

Daca nu poti sa ii spui o sa il piezi de tot pote o sa ii placa o alta fata si eu tr sa ii spun cuiva ca imi place dar nu pot nu am curaj iar el o sa se mute de tot si nu o sal mai vadasa ca mi bine spune-i ce simti. Sper ca te-am ajutat.