| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Nu vreau sa para ciudat dar cred ca m-am indragostit de un doctor happy acum o saptamana am fost cu mama la spital pentru ca ea trebuia sa duca nu stiu ce hartii acolo idk si acolo in cabinet era un doctor atat de dragut si cat timp am stat eu cu mama in cabinetul acela se uita la mine incontinu si destul de insistent plus ca e si destul de tanar ii dau sub 30 de ani. Acum doua zile m-am intalnit cu el pe strada si a inceput sa fie cam aerian adica el vorbea la telefon si cand a trecut pe langa mine s-a oprit din vorbit si a inceput sa se uite la mine apoi dupa ce a trecut de mine am intors copul dupa el si am observat ca s-a rotit si a mers cu spatele vreo doi pasi iar apoi s-a rotit din nou si a mers nomal. Credeti ca ma place? Ce as putea face ca sa-l revad?

2 răspunsuri:
| jamal000 a răspuns:

Incearca sa il gasesti pe facebook sau pe o alta retea de socializare si asa sa intri in discutie cu el!

| NatyAriana a răspuns:

Cred ca te place... Adica sigur a vazut ceva special la tine! Mai du-te pe la doctor tu sau cu o prietena... Nu stiu ce sa zic!
In orice caz cred ca te place!
Bafta!