| TeenageGirl a întrebat:

Hey!

O intrebare cam prosteasca stiu, dar cum pun un filmulet pe youtube?
Vreau pasii am si cont stati linistiti big grinbig grin
>fundita!:d

3 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Langa bara de search, ai o optiune pe care scrie 'Incarcati' sau 'Upload' (daca ai YouTube-ul in engleza). Dai click pe ea, apoi pe 'Incarcati un videoclip' sau 'Upload a video', alegi fisierul, scrii titlul, descrierea, tag-uri, alegi categoria si dai 'Salvati modificarile' sau 'Save'.
Asta e tot. Sper ca te-am ajutat happy

| TeenageGirl explică:

Ca

| yubireeterna a răspuns:

Pai iti intri in cont pe youtube si dupa chestia ai unde scrii unde dai search iti apare ipload. dai acolo si bagi video.bafta