| EmanuelaMarya a întrebat:

Hey... Părinții mei nu ma lasă să merg în parc sau la mall singura. Niciodată nu ma lasă să ies din casa singura. sad Odată, un băiat mi.a scris pe Facebook ca sunt frumoasa iar mama a văzut mesajul și s-a supărat pe mine pentru ca, credea ca sunt împreună cu băiatul ala. De atunci părinții mei s.au supărat pe mine si nu ma mai lasă să ies cu prietenele mele. Ei cred ca ma întâlnesc cu băiatul ala. sad sad sad Asta ma face sa plâng mai mereu, pentru ca ma enervez. sad sad. Ei nu ma înțeleg! Vreau doar sa ies cu o prietena în parc sau sa ma plimb prin oraș. Ce as putea sa fac. Ca sa ma lase sa ies sad sad sad sad sad

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Vorbesti cu ei si le zici ca nu e normal sa te tina in casa si daca chiar n-au incredere cu tine pot sa te duca pana unde te intalnesti cu prietena ta ca sa vada ca cu ea esti. Sau sa te sune din cand in cand cand esti acolo