| kitty_8636 a întrebat:

Hey! particip la balul bobocilor si nu prea am idei de proba de impresionarethinking imi puteti da voi ceva idei?big grin...mersi:*

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Prietena mea cea mai bun a dansat greceste, am luat 4 vecini de pe scara 2 baieti si 2 fete care au aruncat cu flori in timp ce dansa ea, baietii i-au adus scaun sa se urce pe el si sa danseze, fetele bateau din palme, si-a castigat miss-ulwinking

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing)))))) ce-ai ajunssssssss! eu ta-s zice sa canti :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva la care te pricepi cel mai bine sper sa iasa.asta tine si de talentul fiecaruia. succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io zic ca daca faci 200 de flotari, o sa impresionezi pe toata lumea laughing

| RatZusHcka a răspuns:

Laughing)))))) ce-ai ajunsss! eu ta-s zice sa canti :*