| Classy a întrebat:

Cum este la Balul Bobocilor? Merita sa te bagi? Am preselectiile miercurea asta, as vrea sa imi dati niste idei pentru proba de impresionare...am mare nevoie! mersi

4 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Este ok, merita sa mergi, macar o data, desi mie nu mi s-a parut extraordinara experienta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de ****...cel putin pentru mine.
Proba de impresionare? Interesant, e prima data cand aud de asa ceva.

| elena445 a răspuns:

Nu am mai auzit de proba de inpresionare dar poti face ceva care te pasioneaza si va da bine iti spun sigur.

| trusk a răspuns:

E fain. poti incerca sa mananci tabla de pe o dacie. aia e mereu impresionant.