| kasandra111111 a întrebat:

Hey prieteni am fazut recent filmul LOL si m-a fascinat as putea spune cu toate ca nu o agreez pe miley dar de dara aceasta mi-a placut filmul enorm

as vrea daca stiti niste filme foarte asemanatoare cu adolescente, prieteni, prietene petreceri cam ca in film

multumesc anticipat funda!:*

2 răspunsuri:
| BlackEyedGirl a răspuns:

EasyA
Thirteen(2003)
Triple dog
Mean girls
Mean girls2

| FriendsWithBenefits a răspuns:

Iti dau eu unele bune, nu sunt toate neaparat cu adolescenti, dar chiar sunt bune. 1. Love me if you dare. 2. A walk to remember 3. Leap Year 4. Friends with benefits 5. Seria American Pie 6. She's the Man 7.Boys and GIrls 8.StarStruck 9. Juno 10. 17 Again. Vizionare placuta!