| IONEL39 a întrebat:

Salut manilor.Am vazut recent filmul the purge.Imi puteti spune niste filme asemanatoare acestui film?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

După The Purge (2013) au urmat The Purge: Anarchy (2014) și The Purge: Election Year (2016),dacă nu le-ai văzut și să știi că fac parte din serie, iar un film oarecum asemănător acestora, poți încerca:Mischief Night (2014)

| IONEL39 explică (pentru faramatania):

Stiu,le-am urmarit pe toate, mai putin Mischief Night, multumesc pentru raspuns.

| faramatania a răspuns (pentru IONEL39):

Cu plăcere, mulțumesc și eu.