| kasandra111111 a întrebat:

Hey prieteni ce i-as putea lua iubitului meu? pe 27 facem 6 luni si as vrea sa ii iau ceva dar nu stiu ce...
cel cu cele mai multe idei primeste funda

7 răspunsuri:
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Scuza-mi indolenta, dar daca la 6 luni ii faci cadou deja, la un an ce ii mai dai? Voi sarbatoriti in fiecare luna in sensul de a va oferii cadouri reciproc? Nu ca ar fi problema mea, dar e putin infantil.Pastrati bucuria asta pentru aniversarea de un an. Daca tu consideri ca relatia voastra este stabila si va tine, ai la dispozitie inca 6 luni pentru a te gandi la un cadou potrivit.Ii poti spune ca tu esti cadoul lui si ii poti reasigura pozitia sa in calitate de iubit.Parerea mea este sa asteptati.Va fi mult mai potrivit si primit un cadou la un an.Eu cel putin asa am procedat si inca am o relatie sanatoasa.

| kasandra111111 explică (pentru AlecsRvaSpunePa):

Nu stiu daca vom prinde chiar un an....si nu nu ne facem cadouri in fiecare luna dar am zis ca la jumatate de an totusi...mna parerea meahappy

| AlecsRvaSpunePa a răspuns (pentru kasandra111111):

Atunci, draga mea, din moment ce nu esti sigura pe propria ta relatie, ce rost mai au cadorile? Raspunsul corect ar fi fost "nu stiu ce am sa-i ii ofer la un an".Nu vreau sa iti umbresc perspectiva sau initiativa, dar daca as fi in locul tau, as astepta un cadou de la el, dupa cum zice si tipa de mai sus cu un nume greu de scris si/sau pronuntat la ora asta. happy

| GottaBeYou a răspuns:

Iti voi spune ce cadouri i-am facut eu prietenului meu in zile speciale cat si in zile normale : Are deja o colectie cu fotografii inramate cu noi, cani pe care este poza noastra, cel mai "incredibil" cadou si cel mai recent a fost o seara romantica... o cada plina cu spuma, lumanari parfumate, petale de trandafiri si multa iubire, nu te gandi sa-i faci cadouri extravagante pentru ca nu are rost si la un moment dat sigur se va plictisi de ele si crede-ma noptile romantice si clipele frumoase sunt de neuitat, si cu toate astea il vei mantine si foarte indragostit de tine. Sper ca te-am putut ajuta. Bafta! :* (funda?)

| Florypufulettemariana2000pufy a răspuns:

Heii. Nu crezi ca baiatul ar trebui sa iti ia un cadou? Adica, dupa ce ii vei lua cadou poate isi ia lumea in cap cu tine + ca faceti 6 luni, la un an cum vei proceda? Il vei lua de sot? Poti decat sa ii dai un sarut si sa ii spui ca il iubesti :*. Lasa-l pe el sa faca primul' pas, pup :*.

| kasandra111111 explică (pentru Florypufulettemariana2000pufy):

Deja stiu ca imi ia ceva si m-as simti prost sa imi dea numai el un sarut si un tbx ii dau in fiecare zihappy