| Aηηy a întrebat:

Hey!
Problema mea este ca pana acum aveam cardul de memorie din telefon plin cu poze si muzica, azi am fost in parc, am facut cateva poze si cand am vrut sa ma uit nu am mai gasit nimic. Chiar nu imi imaginez cum s-au sters toate datele din card pentru ca nu i-am dat golire sau ceva de genul. Am bagat cardul in alt telefon si nu avea nimic in el, deci nu e problema de la telefon. Exista vreo posibilitate prin care pot recupera datele din card? MERSI mult. Dau funda.

1 răspuns:
| Branza_3115 a răspuns:

Acest lucru i s-a intamplat si unui prieten de al meu. Acest lucru se intampla deoarece cardul de memorie nu este original si de calitate superioara. Din pacate, nu mai ai cum sa iti recuperezi datele din card. Cu placere! happy