| fantastica a întrebat:

Am o problema asa de mare... am facut azi cu colegele poze, foarte multe poze. Am venit acasa si am dorit sa le copii pe cardul de memorie externa si din greseala pe toate le-am sters... Ce sa fac cum pot sa le spun colegelor ca am sters toate pozele. Nu exista ceva vreo optiune prin care sa retuneti ceia ce ai sters?
Am mare nevoie ne aceste fotografii, cum le pot recupera... Daca alyta la ceva eu am un telefon mobil SAMSUNG GT-S5230

Răspuns Câştigător
| DelphhiN a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......area-este/

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Din PC se recuperau cu un program dar din mobil nu se poate.

| fantastica explică (pentru mgtow):

;-( sad sad

| fantastica explică (pentru mgtow):

;-( sad sad